Drzwi wewnętrzne - PORTA


drzwi_07Dlaczego PORTA

Decyzja o zakupie drzwi do własnego domu jest wyborem na lata i ma ogromny wpływ na wygląd budynku i jego wnętrza.Grupa PORTA oferuje kompletne systemy drzwiowe, które spełnią zarówno Państwa oczekiwania estetyczne, jak i wymogi budowlane. Nasze produkty to zawsze wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo zgodnie z aktualnymi trendami mody.

 

Najnowsze tendencje

Nowoczesne, oryginalne wzornictwo w połączeniu z naturalnymi okleinami gwarantującymi powtarzalność usłojenia i koloru na całej powierzchni skrzydła, tworzą prestiżową linię Nova NATURA. Modele z tej grupy, charakteryzują się różnorodną kolorystyką, interesującą strukturą słojów oraz wyjątkowo ciekawymi przeszkleniami i aplikacjami. To wysmakowana propozycja do subtelnych i spokojnych mieszkań spod znaku nowoczesnej architektury, dla osób ceniących eleganckie i estetyczne wnętrza. Wzmocniona konstrukcja i wysoka izolacyjność akustyczna to niewątpliwe zalety tej kolekcji.

 

Natura KONCEPT TREND elegance to wyjątkowa kolekcja drzwi bezprzylgowych wykonanych
z najwyższej jakości materiałów. Kolekcję kierujemy do klientów wymagających estetyki wykonania w każdym detalu. Drzwi bezprzylgowe są rozwiązaniem, które pozwala nam zachować jedną, wspólną płaszczyznę skrzydła i ościeżnicy. Tak wykonane drzwi poza przypisaną im funkcjonalnością, stanowią bardzo elegancki element aranżacji wnętrza.

aranz_pkoncept_560

 

Zastosowane okleiny naturalne z grupy select doskonale komponują się wszędzie tam gdzie estetyka pełni funkcje pierwszoplanową, buduje właściwy nastrój, niepowtarzalny klimat często stanowiąc o naszym samopoczuciu.

Drzwi z kolekcji Natura TREND elegance stanowią efektowne połączenie szyby matowej i paneli, pokrytych okleiną naturalną typu select z możliwością uzupełnienia ich o aluminiowe intarsje. To interesująca propozycja dla ludzi ceniących sobie nowoczesne rozwiązania, stanowiące o charakterze pomieszczeń,w których mieszkają i pracują.

 

Więcej na http://www.porta.com.pl/PARTNERZY:
Copyrights 2018 © TOMEX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nowy Sącz; ul. Zielona 45, tel. 18 444 11 27
Nowy Sącz; ul. Jagiellońska 57 tel. 18 444 11 01
Centrala: Paszyn 478, 33-326 Nowy Sącz, tel. 18 440 20 14